Масажні добавки, безсумнівно, зацікавлять струнких людей, які бажають побудувати свою фігуру. Звичайно, основними інгредієнтами для нарощування м’язової маси є правильно збалансована дієта, орієнтована на надлишок калорій. Це ситуація, коли кількість калорій, що надходять з їжею, значно перевищує добову потребу людини.

Друга найважливіша частина – це правильно підібрані вправи, щоб набір ваги правильно розподілявся по всьому тілу. Однак відповідні добавки є третім кроком, який допоможе вам досягти бажаної мети тренувань. Як добавки для масового нарощування діють на струнких людей та інших?

Вплив добавок на масу – що варто знати?

Масажні добавки в першу чергу призначені для того, щоб допомогти створити вищезгаданий надлишок калорій у раціоні. Це простий спосіб досягти цього, тому що добавки для маси можна вживати з водою або молоком, що буде кращим рішенням при нарощуванні маси. Молоко просто калорійніше води, і ця мета тренувань полягає в тому, щоб у раціоні було якомога більше калорій.

Масажні добавки ідеально підходять для доповнення перед тренуванням, а також між прийомами їжі у вільні від тренувань дні. Ви можете забезпечити свій організм великою кількістю калорій простим способом і дещо іншим способом, ніж у великій кількості їжі, яка може просто перевантажити вас, якщо у вас великий надлишок калорій.

Гейнер – чим цей мас-гейнер унікальний?

Звичайно, мас-гейнери – не єдині мас-гейнери, які варто використовувати. Класичним вибором будуть серед інших: білкова добавка або креатин. Однак гейнер є найбільш калорійною добавкою з перерахованих вище, тому при нарощуванні маси варто орієнтуватися на його ефект. Які характеристики гейнера? Перш за все, до складу входять:

  • приблизно 80% вуглеводів – ось звідки досить значний надлишок калорій, найчастіше можна зустріти добавки, які містять у своєму складі від 60% до 90% вуглеводів.
  • приблизно 20% протеїну – вміст білка в гейнері зазвичай не опускається нижче 10% і не перевищує 30%.
  • Добавки – додаткові речовини, які складають максимум 10% поживного складу гейнера. Найчастіше в невеликих кількостях можна знайти жири, сіль, клітковину, соду, а також багато вітамінів і т.д.

Крім того, якщо ви хочете створити надлишок калорій, найкраще розчиняти гейнери в молоці, що ще більше збільшує кількість калорій, що забезпечується цим типом добавки. Однак варто пам’ятати, що залежно від конкретного гейнера він може давати приблизно від 200 до навіть 600 ккал – мова йде про саму добавку, тоді як у склянці молока може бути приблизно 150 ккал – залежно від відсотка жиру, ці значення вони будуть меншими або більшими.

Наталія Бойко

Автор

Наталія Бойко

Захоплюється здоровим способом життя та бігом. Автор багатьох публікацій на спортивну тематику.