Дієта у нас зазвичай асоціюється зі схудненням, тому що люди, які намагаються скинути кілька зайвих кілограмів, починають зі слів «Я сідаю на дієту». Варто зауважити, що це досить спрощення, тому що метою дієти може бути також нарощування маси тіла і тоді можна теж «сісти на дієту». Незважаючи на це, втрата ваги стає все більш поширеною метою тренувань, а також причиною сісти на дієту. Це підтверджується збільшенням кількості людей, які борються із зайвою вагою та ожирінням.

Однак варто пам’ятати, що мало що є «чорним і білим», особливо коли йдеться про наше здоров’я, а отже, і про дієту для схуднення. Існує стільки змінних, які слід враховувати (починаючи від наших уподобань і закінчуючи можливими захворюваннями), що складно вказати універсальні дієти для схуднення. Найкраще рішення – сконструювати його самостійно або звернутися до фахівця, який швидко врахує всі змінні та вкаже найкращу, правильно збалансовану дієту. Крім того, у разі необхідності у вас також може виникнути спокуса порекомендувати добавки для схуднення.

Що таке БАД для схуднення?

В даний час переважна більшість БАДів для схуднення є т.зв спалювачі жиру, тобто спалювачі жиру. Хоча варто пам’ятати, що це не єдині добавки, які ефективно допомагають організму схуднути. Існує багато препаратів, які містять специфічні активні речовини або окремі елементи, які також позитивно впливають на наш метаболізм або безпосередньо на спалювання жирової тканини. Прикладом є хром або багато рослинних екстрактів, таких як чорний перець, зелений чай, зелена кава тощо.

Це лише деякі приклади речовин, які можна знайти в БАДах для схуднення, а також тих, які є самостійними препаратами. Залежно від дієти, якої ми дотримуємося, інші можуть бути більш чи менш ефективними. Цікаво, що вони також присутні в багатьох препаратах, відомих як згадані вище спалювачі жиру. Це лише показує, наскільки широко можна розуміти дієтичні добавки для схуднення і скільки існує можливостей підтримати свій організм у цій складній справі.

Втрата ваги не повинна бути і не повинна бути важким випробуванням

Звичайно, це не означає, що ви повинні шукати короткі шляхи і тягнутися до незаконних і небезпечних для здоров’я препаратів. Протягом усієї дієти для схуднення, тренувань і добавок, що є ключем до досягнення вашої мети тренувань, найважливіше, здається, — це зберігати здоровий глузд. У будь-якому випадку не можна перебільшувати. Що це означає? Перш за все, дієта не повинна бути голодною. В іншому випадку може статися недоїдання. Навіть під час дієти для схуднення організм має певні потреби, які просто необхідно задовольнити.

Це також стосується навчання. Ми не повинні надто форсувати темп і тривалість тренувань, особливо якщо раніше нам не вистачало фізичної активності. В іншому випадку ви можете отримати серйозні контузії та травми, які не допоможуть вам у дієті для схуднення. У випадку з дієтичними добавками для схуднення важливо не розглядати їх як чарівні таблетки, які змусять вас схуднути. Згадані спалювачі жиру лише посилюють процес спалювання жиру в організмі під час фізичних навантажень. Крім того, варто використовувати тільки легальну продукцію з офіційної дистрибуції, наприклад, в спеціалізованому магазині з БАДами і БАДами.

Наталія Бойко

Автор

Наталія Бойко

Захоплюється здоровим способом життя та бігом. Автор багатьох публікацій на спортивну тематику.