Вітамін С дуже важливий з точки зору всього організму людини. Однак найбільше це пов’язують із його благотворним впливом на імунітет, адже при всіх видах застуди чи грипу – лікарі рекомендують вживати вітамін С на додаток до інших ліків.

Звичайно, це абсолютно доречно, тому що при різних захворюваннях в організмі виникають аномалії багатьох важливих поживних речовин, одним з найважливіших з яких, безсумнівно, є вітамін С. В даний час це призвело до того, що вітамін C доступний на ринку в дуже різних формах, і іноді ви можете задаватися питанням, яку з них вибрати і яка буде найефективнішою. Варто придивитися до цього питання уважніше.

Які існують форми вітаміну С і яка найефективніша?

Перш за все, варто поглянути на те, які доступні форми вітаміну С можна використовувати. Звичайно, найпопулярнішим і доступним є вітамін С у таблетках, і варто відзначити, що це просто хороша форма добавки аскорбінової кислоти. Однак на даний момент він не єдиний. У яких ще формах можна знайти вітамін С?

  • Капсули відрізняються від таблеток тим, що вони не пресовані. Їх можна порівняти зі своєрідною маленькою упаковкою для порошку, гранул або рідини. Однак, крім структури, капсули мають схожі властивості з таблетками.
  • Порошок – у цій формі випускається все більше БАДів. У випадку вітаміну С, це передбачає розчинення однієї дози у воді або соку. Таким чином ви також можете додавати вітамін С у коктейлі тощо. Однак у цьому випадку пам’ятайте, що його споживання вимагає підготовки.
  • Рідкі – різні види т. зв постріли. Це невеликий флакон з рідиною, яка містить певну речовину, в даному випадку вітамін С. На відміну від порошку, він не потребує змішування та доступний у маленьких флаконах, що робить його споживання зручним та швидким.

Однак варто пам’ятати, що форма, в якій приймається вітамін С, не настільки важлива, як у випадку з деякими іншими поживними речовинами. Це означає, що вибір конкретної форми добавки може базуватися на власних уподобаннях. Наприклад, ви можете вирішити урізноманітнити добавки вітаміну С і використовувати дві різні форми.

Вітамін С зі збагаченим складом

Вітамін С має велике значення для правильного функціонування організму людини, і його часто рекомендують приймати у вигляді дієтичних добавок. Однак варто знати, що його ефект може бути посилений наявністю в його складі різних речовин, і одними з найцікавіших є т.зв. біофлавоноїди. Природно зустрічаються у фруктах, вони відповідають за їх відповідний, соковитий колір. Однак в організмі людини вони підтримують імунну систему та знижують ризик розвитку раку, оскільки мають антиоксидантні властивості.

Наталія Бойко

Автор

Наталія Бойко

Захоплюється здоровим способом життя та бігом. Автор багатьох публікацій на спортивну тематику.